Ekran szczegółów informacji
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
WYKAZ SOŁECTW
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2012-04-22 14:04:02 przez Zasilenie Danymi
Akapit nr - brak tytułu
W Y K A Z S O Ł E C T W
w gminie Strzelce Krajeńskie wraz z radą sołecką
kadencja 2015 - 2019
Lp.
|
Sołectwo
|
Miejscowości wchodzące
w skład sołectwa
|
Sołtys
|
Rada Sołecka
|
1.
|
Bobrówko
|
Bobrówko
|
Cichocki Jerzy
|
1. Monika Piskorska
2. Nina Kowalczyk
3. Marek Deluga
4. Ryszard Daszczyk
5. Radosław Wasilewski
|
2.
|
Bronowice
|
Bronowice
|
Podgórska Wioletta
|
1.Krystyna Czarnecka
2. Henryk Migdalski
3.Krystyna Puchała
4. Barbara Skubiszewska
5. Beata Jarząbek
6. Joanna Antczak
|
3.
|
Brzoza
|
Brzoza
|
Mrożek Bożena
|
1.Wioletta Bojba
2.Melania Stachera
3.Agnieszka Wójciszyn
4.Maria Ślebocka
5.Beata Dziubyna
|
4.
|
Buszów
|
Buszów, Buszewko
|
Sypniewska Halina
|
1.Joanna Ambrożuk
2.Katarzyna Szafrańska
3.Elżbieta Ryba
|
5.
|
Danków
|
Danków
|
Dyliński Grzegorz
|
1. Małgorzata Pytel
2. Zdzisław Linkowski
3. Aneta Honkisz
|
6.
|
Gardzko
|
Gardzko, Golczewice
|
Kędzierski Leszek
|
1.Beata Wieczorek
2.Agnieszka Ciszowska
3.Adam Pokora
4.Jarosław Olewiński
5.Artur Szczepankiewicz
|
7.
|
Gilów
|
Gilów
|
Fus Jolanta
|
1.Adam Mikrut
2.Grażyna Jóźwiak
3.Zbigniew Lewandowski
|
8.
|
Licheń
|
Licheń, Długie
|
Waszak Józef
|
1.Wioletta Dąbrowska –Spilnyk
2. Edward Dąbrowski
3. Anna Ulańska-Szurko
4.Beata Skawińska
5.Renata Opuszko
|
9.
|
Lipie Góry
|
Lipie Góry
|
Szmyt Andrzej
|
1. Emilian Polak
2. Jan Surowiecki
3. Anna Smolińska
4. Jan Stępień
5. Edward Denkowski
6. Barbara Majak
|
10.
|
Lubicz
|
Lubicz
|
Petrykowski Ryszard
|
1. Magdalena Klimas
2. Paweł Mendel
3. Piotr Sodal
4. Iwona Dolacińska
5 Stasiak Ryszard
6.Wioletta Pawłowska
|
11.
|
Ogardy
|
Ogardy
|
Jolanta Sikora
|
1. Bogusława Kostecka
2. Paweł Szpałek
3. Grzegorz Sztejka
4.§ 27 ust.10 pkt.6 Statut Sołectwa Ogardy ,miejsce nie obsadzone
|
12.
|
Pielice
|
Pielice
|
Sowiak Zofia
|
1. Agnieszka Głowacka
2. Daniel Olejniczak
3. Bronisława Michalska
|
13.
|
Przyłęg
|
Przyłęg
|
Tarnowski Marcin
|
1.Eugeniusz Tyszkiewicz
2. Andrzej Kaczorowski
3. Waldemar Wołkowicz
4 Andrzej Sywiec
|
14.
|
Sidłów
|
Sidłów
|
Turek Robert
|
1. Mirosław Choiński
2. Przemysław Ruszczak
3. Przemysław Borakiewicz
4. Barbara Kubacka
5.Andrzej Kubacki
|
15.
|
Sławno
|
Sławno
|
Cejmer Roman
|
1.Katarzyna Szach
2.Radosław Głowacki
3.Kamila Zaciewska
|
16.
|
Sokólsko
|
Sokólsko
|
Żytkowiak Anna
|
1. Sosińska Barbara
2. Dąbrowska Barbara
3. Galant Marzena
4. Drzewiecka Bogumiła
5. Klimkowska Wioletta
|
17.
|
Strzelce Klasztorne
|
Strzelce Klasztorne,
Czyżewo, Małe Osiedle
|
Rezler Dorota
|
1.Magdalena Łabuńka
2.Joanna Majda
3.Karolina Pięta
4.§ 27 ust.10 pkt.6 Statut Sołectwa Strzelce Klasztorne miejsce nie obsadzone
5.§ 27 ust.10 pkt.6 Statut Sołectwa Strzelce Klasztorne miejsce nie obsadzone
6.§ 27 ust.10 pkt.6 Statut Sołectwa Strzelce Klasztorne miejsce nie obsadzone
|
18.
|
Tuczno
|
Tuczno, Tuczenko
|
Borkowski Marek
|
1.Beyger Bożena
2. Marzena Brandt
3.Dorota Sulej
4.Małgorzata Nawrocka
5..§ 27 ust.10 pkt.6 Statut Sołectwa Tuczno miejsce nie obsadzone
|
19.
|
Wełmin
|
Wełmin
|
Szulga Krzysztof
|
1. Joanna Szymańska
2. Anita Michalska
3. Ryszard Dudyk
4. Tadeusz Szefler
|
20.
|
Wielisławice
|
Wielisławice, Wilanów, Puszczykowo
|
Najder Józefa
|
1.Tadeusz Szramski
2.Olga Bortnowska
3.BrygidaWysocka
|
21.
|
Żabicko
|
Żabicko, Śródlesie
|
Pytlos Teresa
|
1. Barbara Nowakowska
2.Magdalena Lewera
3.Tomasz Sitarek
|
22.
|
Machary
|
Machary
|
Buszewski Wiesław
|
1. Wiesław Zaborek
2. Stefania Buszewska
3.Jadwiga Wąsik
|
23.
|
Piastowo
|
Piastowo, Chwytowo,
Ciecierzyn
|
Ciepły Bogusław
|
1.Anna Ruszczak
2. Monika Wojtaszak
3. Mariola Sęk
|